Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Sunday 15 December 2019 21:15:42 CET

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Michał Sobkowski841830
Jckowal655600
Czyz1360360
Felis domestica350350
Wiklol350350
Serecki290290
Cybularny282260
KristoffZZ220211
PawełMM210210
Linshi2184140
Maattik177100
Piastu111100
Pachidensha110110
Polk100100
PiotrMig9270
Andrzei1119090
Stok9090
Morcius8080
Pawel Niemczuk8080
Elster8080
Nama.Asal8080
XaxeLoled8080
Gjakovarus7070
Thorongilion7070
Ptr1926150
Alvea6060
Ignasiak6060
UczeńMarcinka6060
RafaEl0307945050
Michczu5050
GiantBroccoli5050
Karol Virgin5050
Tokyotown84040
Małgorzata Kufel4040
MaKa4040
Piotras184040
Ented4040
Wojciech Pędzich3300
Nicolauskas3030
WTM3030
Baarttekk50201003030
Krzych.w3030
Cynko3030
Radmic3030
Michu19453030
Gruzin3021
Lowdown2110
Pawelmhm2020
Mpn2020
Carabus2020
B-X2020
Azymut2020
Mithoron2020
Grzegorz B.2020
Boston92020
Ysska2020
WujekJasiek2020
Ptjackyll2020
Macedo2020
Czarnybog2020
Malarz pl2020
Nux2020
Pawmak2020
Wiktoryn2020
MOs8102020
Kocurwaclaw2020
Aleksander Durkiewicz2020
Ciacho52020
Braniewiak2020
Gdarin1100
Nedops1100
Nadzik1100
CelStrzel1100
Matrek1010
Happa1010
Aleksnder1010
Piotr9671010
Foma1010
Szczecinolog1010
Filip em1010
D kuba1010
Camomilla1010
Gungir19831010
Fruflea1010
Bogdan19891010
Koftra1010
Miko1011010
Mozarteus1010
Bogdan Starościak1010
AndyAn1010
Mix3211010
Zala1010
Gytha1010
Mach2403901010
Qzior1010
Kokodyl1010
Tar Lócesilion1010
Jakub101931010
Andrzej941010
Tom Ja1010
Barcival1010
Lelek 2v1010
Elfhelm1010
Ciszema1010
Radek wl1010
Joanna Kośmider1010
DariaPolonia1010
Openbk1010
Pko1010
Zaluda961010
Gonzuchna1010
Onectus1010
Michge1010
Wargo1010
Szoltys1010
Ludek Geograf1010
Tufor1010
Kenraiz1010
Lancelot1010
Smat1010
Rrudzik1010
Jano01010
Magiera1881010
Ggolob1010
99kerob1010
Desire1010
Ulv801010
Tomasz Raburski1010
Eduardschnack1010
Oleo1010
Abraham1010
ElCet1010
Beno1010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Jckowal29572880
Nadzik231681549
PawełMM160101491
Czyz115101510
Michał Sobkowski13911353
Stok13001300
Maattik10219830
Serecki960960
Cybularny836761
Wargo831820
Polk791780
Ciszema790790
Pachidensha790763
Mathieu Mars551540
Ptr1925412420
Nux500500
XaxeLoled480480
Wiklol450450
Elster450450
Piastu374330
Gjakovarus370370
Elfhelm370361
Pawel Niemczuk351340
Felis domestica350350
Ented350350
KristoffZZ331302
Lord Ya330330
Camomilla330312
Karol Virgin310310
Ignasiak290290
Rrudzik290281
Boston9270270
TheTNT1500240186
Kenraiz230230
Ysska220220
Nama.Asal210210
Andrzei111200200
PiotrMig193160
WTM192143
Linshi2184140
Malarz pl180180
Kra77171160
Tokyotown8170170
Lowdown161150
Klarqa14770
Ptjackyll140140
Kpjas13490
Michge130130
Birke130130
GiantBroccoli130130
Tom Ja120120
Mitrovitz120120
Abraham120120
Alvea120120
Freedon Nadd111010
Mithoron110110
Kocurwaclaw110110
Chris-dlc110110
Wojciech Pędzich10910
Morcius100100
X-domin100100
Ciacho5100100
PawelNorbertStrzelecki100100
Marioosz10091
DentArt9090
Kamil.ryy9090
Mateuszgdynia9090
MOs8109090
Gregok9090
Matrek9081
Gruzin9072
Warszawiak228620
Ytabak8080
Kerim448080
Regan19738080
Piotras188080
Nowy158080
Małgorzata Kufel8080
Gabriel38080
Cynko8080
Nedops7250
Nicolauskas7070
UczeńMarcinka7070
Masur7070
Pawelmhm7070
Niegodzisie7070
Maciej19777070
Michczu7070
Thorongilion7070
Sir Lothar7070
Mpn6240
Koftra6060
Enstropia6060
Lahcim n6060
Wiktoryn6060
Etup456060
WażneT6060
Pawmak6060
Aight 20096060
RafaEl0307946060
Kshywy6060
Swmar6051
Luki48125410
Mix3215050
Alan ffm5050
Hektor Absurdus5050
Fruflea5050
Grzegorz B.5050
Tadam5050
Swd5050
Bartos0055050
Plogeo5050
B-X5050
H.Rabiega5050
Magen5050
Miki12345685050
Matandun5050
Tar Lócesilion5050
Najntisy5050
Michu19455050
Piotr9674130
Halfbricking4040
Mario584040
Openbk4040
Onectus4040
Matlin4040
Mach2403904040
Baarttekk50201004040
Marcin.ms4040
Kalamarnica4040
Paweł Ziemian4040
Miko1014040
Barcival4040
Krzych.w4040
Ulv804040
Hebius4040
Byrek4040
MaKa4040
CelStrzel3210
Olos883120
Azymut3120
Gdarin3120
Wostr3030
Foma3030
Pibwl3030
Mozarteus3030
Gytha3030
Andros643030
Maleed3030
Dreamcatcher253030
Robert Kania3030
DS limak3030
Stanp3030
WujekJasiek3030
Dorja3030
Omron3030
Czarnybog3030
Kubaban23030
Andrzej943030
Dzony3363030
Darekm1353030
Matinee713030
Gungir19833030
Geralt Riv3030
Wolfgang1213030
Radmic3030
BasileusAutokratorPL3030
Le5zek2200
Julo2110
Panek2110
Yashaa2110
Filip em2020
Maciejr2020
Subtropical-man2020
Zala2020
Qzior2020
TomRad8882020
Lelek 2v2020
Kelvin2020
Macedo2020
Krystian0319942020
Foks172020
Frangern2020
Bogdan19892020
Gower2020
Wikipek2020
Joanna Kośmider2020
Waraciła2020
Lancelot2020
W2k22020
Smat2020
Mika582020
Aleksander Durkiewicz2020
Tomasz Raburski2020
Beno2020
Roman Miller2020
Jacek5552020
Loraine2020
Maitake2020
Botev2020
Therud2020
Evans4442020
Maciusk20022020
Pit rock2020
Ludek Geograf2020
Bogic2020
Anne Marie2020
Darpaw2020
Leszko202020
Janusz612020
Carabus2020
Oleo2020
Braniewiak2020
Montignac2020
Kirsan2020
Krynia262020
Lilo952020
Matti19902020
Bo Ytterby2020
AndyAn2020
Hakwsmak2020
DariaPolonia2020
Mike2103812020
PMG2020
Katafrakt2020
Paterm2020
ElCet2020
Jurek2812020
Politicus2011
Metoody2011
Casfaber2011
Happa2011
Cathy Richards1100
Sloggi1100
Duży Bartek1100
Zielu201100
TR1100
Dalkentis1010
Pikador1010
Szczur14pp1010
Jazin1010
Teukros1010
Paul Virilio1010
Tele20011010
Mzopw1010
Filemon1010
Rxx331010
Arekuba1010
Agta1010
IOIOI1010
Suziechan1010
Bialo-zielony1010
Tufor1010
Nostrix1010
Tama Fan1010
KamillaŚ1010
Abiala.s1010
Catz1010
Kamilkasperek1010
Paelius1010
Liusah1010
Skansen1010
Ericcolo1010
Desire1010
Kontrola1010
Kggucwa1010
Velta1010
Edk1010
Borys Kozielski1010
CarlosPn1010
Milagros aal1010
Aleksnder1010
Jasiek0541010
Kacperpawlak1010
Godai1010
Rosewood1010
Wireonek1010
Glysiak1010
Kokodyl1010
BartSmith851010
L.zurawski1010
Jakub101931010
Wito24031010
Michael Tav1010
Mo Cuishle1010
Arturo241010
Pko1010
Zaluda961010
Volodymyr D-k1010
Slawkomuzykant19801010
Tremendo1010
AlbertDwa1010
Filip04021010
Grzegorz Wysocki1010
Refycul1010
Jano01010
Zorro22121010
Litwin Gorliwy1010
Boud1010
Jeż02161010
Marek Mazurkiewicz1010
99kerob1010
Artur Andrzej1010
Cyborian1010
Farary1010
Scio1010
Daryja961010
D kuba1010
Delta 511010
Margoz1010
Marklund241010
Budd Le Toux1010
Tournasol71010
Wojder1010
Mafo1010
Manga.rs1010
Ironupiwada1010
Kobrabones1010
Pplu1010
Bonvol1010
Pleoniak1010
Damian 141010
GregX211010
Ingene1010
Staszek991010
Adamt1010
Tslipa1010
Czopek271010
Kynikos1010
MBi1010
Four.mg1010
Magiera1881010
Jatentaki1010
LukaszKatlewa1010
Jsbien1010
Wodnik111010
Radek wl1010
Szczecinolog1010
Czerwony641010
Pbk1010
JackStrong121010
Gonzuchna1010
LechitaPL1010
Someone in peru1010
Makary1010
Khan Tengri1010
Mati1421010
Jaroz861010
Eduardschnack1010
Accomer1010
Mathrick1010
Viatoro1010
Bogdan Starościak1010
Drzazginho1010
Hoa binh1010
Koval1221010
Szoltys1010
Żyrafał1010
Wanted1010
Micpol1010
Mazaki1010
VanWiel1010
Jcubic1010
Ggolob1010
Kurtyna1010
Polimerek1010
Emptywords1010
Zalasem11010
Cyfrowabiblioteka1010
Magyar0621010
JanPalony401010
Rybulo71010
Krecik-791001
SpiderMum1001
Grubel1001
Wiroid1001
layout by Beau