Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Monday 20 January 2020 09:20:31 CET

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Nadzik22402240
Gdarin10601060
The Polish464411
PawełMM372350
Nedops290290
Kenraiz251240
Czyz1250250
Jckowal230221
Qzior190190
Nama.Asal170170
Wargo160160
Boston9140140
Lord Ya140140
M.Tomma130130
Aight 2009130130
Pachidensha100100
Stok9090
Nicolauskas8080
Cybularny7160
Mathieu Mars7070
Elster7070
Regan19737070
Nux7070
Ciacho57070
Mix3217061
Kicior997061
Rrudzik6060
Kontrola6060
Ignasiak6060
Bartos0056060
WTM6051
Tokyotown85140
Elfhelm5050
Piastu5050
Cynko4040
Felis domestica4040
Openbk4040
Lupus284040
Rdrozd4040
Hektor Absurdus4040
Ented4040
Beno4040
Maattik3120
Zielu203030
Camomilla3030
Ytabak3030
JanPalony403030
Andros643030
Deep213030
Pawmak3030
Ulv803030
Michge3030
Grumpy baboon2110
Masti2110
Egzicior2101
Wostr2020
Piotr9672020
Krynia262020
Rafostry2020
Bo Ytterby2020
Haneul15072020
Adik7swiony2020
Tom Ja2020
Mati1422020
DariaPolonia2020
WażneT2020
Matinee712020
ImreKiss2020
MOs8102020
GiantBroccoli2020
Fiszka2020
Kobrabones1100
Wojciech Pędzich1100
Maćko1010
Pawel Niemczuk1010
Skansen1010
Stansas1010
Lahcim n1010
Gabriel31010
Gungir19831010
Wikipek1010
Andrzei1111010
Polk1010
Sinousty1010
Mithoron1010
Gytha1010
Jakubkaja1010
Mikrosystem1010
Mpn1010
Nyat1010
Mogor1010
Horgelblob1010
Incognityzm1010
Joanna Kośmider1010
Kamilhrub1010
Gobo19541010
Arekowy1010
Ptr1921010
Macroclemmys1010
Leszek Jańczuk1010
Vege.cyclist1010
KamilK71010
Darekm1351010
Adamt1010
Thorongilion1010
Malarz pl1010
Mike2103811010
Tarjei1010
Jcubic1010
Mechtal1010
Mateuszgdynia1010
Kpjas1010
Ptjackyll1010
Tashi1010
Piotras181010
JppPL1010
Mariusz Swornóg1010
Carabus1010
Rdswdn1010
Wiklol1010
Micpol1010
Miki12345681010
PolishRocker1010
Godai1010
Kordiann1010
Witold19771010
Grzegorz B.1010
Kamil.ryy1001

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Nadzik37833741
The Polish362270911
Nedops21222037
PawełMM20161941
Jckowal196231712
Gdarin13821351
Czyz111901190
Pachidensha1010992
Lord Ya990990
Elfhelm922900
Qzior900900
Stok850850
Cybularny7710670
Kenraiz751740
Ignasiak700691
Michał Sobkowski691680
Kontrola641630
Elster640640
Grumpy baboon596512
Ented580580
M.Tomma560560
Nama.Asal552530
Mathieu Mars497420
Serecki470452
Ciacho5463430
Matandun460460
Lukasz Lukomski450450
Cynko450450
Camomilla442420
Wargo410410
Boston9350350
Miki1234568341330
Wojciech Pędzich3315180
Sir Lothar333255
Snoflaxe320320
Kicior99296221
Wiklol290290
Hektor Absurdus260260
Andros64230230
Rrudzik230230
Pawel Niemczuk212190
Gytha210210
UczeńMarcinka210210
Mpn201190
Ptr192191090
Nux190190
Rdrozd190190
Tokyotown8182160
Marekm246180180
Kra77180180
Mix321180171
MemicznyJanusz170170
Piastu170170
Archivald.170170
Openbk150150
XaxeLoled150150
Pawmak150150
Emptywords150150
WTM150141
Masti14680
Malarz pl141130
Michge140140
Aight 2009140131
GiantBroccoli132110
Matekm130130
Piotr967130130
Felis domestica130130
Regan1973130130
Wostr120120
Beno120120
Maciej9876543210120120
Morcius111100
Tom Ja110110
Edk110110
Roman Miller110110
Mithoron110110
Alan ffm11092
Mo Cuishle100100
Lowdown100100
Magen100100
Aradek100100
Etup459090
DS limak9090
WażneT9090
Kocurwaclaw9090
Zielu209090
Fiszka9090
Lupus289090
Kerim449081
Rafostry9081
Alvea8170
Nicolauskas8080
Tufor8080
Mateuszgdynia8080
Niegodzisie8080
Hebius8080
SpiderMum8071
Ptjackyll7070
Andrzei1117070
MOs8107070
Barcival7070
RafaEl0307947070
Robert Kania6060
Polk6060
Mach2403906060
Bartos0056060
Casfaber6060
Ulv806060
Krynia266060
Kobrabones5320
CelStrzel5140
Maćko5050
Onectus5050
WujekJasiek5050
Botev5050
Julo5050
LechitaPL5050
Najntisy5050
DariaPolonia5050
LKR235050
Nonander5050
Kshywy5050
Politicus5041
Rosewood4220
Maattik4220
Invisible kid4130
Zoedyta4130
Masur4130
Pibwl4040
Ytabak4040
Horgelblob4040
Cloefor4040
RadLes4040
Kpjas4040
Gabriel34040
Joanna Kośmider4040
JppPL4040
Maitake4040
Darekm1354040
Matinee714040
Adamt4040
ImreKiss4040
Gjakovarus4040
Bo Ytterby4040
Szoltys4040
Michu19454040
Grzegorz Browarski4040
Arek16323300
Filip em3030
Miko1013030
Piolodiusz3030
Krzysio.szubzda.13030
Yurek883030
Carabus3030
Grzegorz B.3030
Tadam3030
Swd3030
Omron3030
Smat3030
Margoz3030
B-X3030
Mafo3030
Therud3030
Spacejam23030
Paterm3030
JanPalony403030
Mati1423030
Viatoro3030
Deep213030
Mike2103813030
Gruzin3030
Kamil.ryy3012
Dski.bartosz2200
Le5zek2200
Egzicior2101
Matrek2020
Pozdrawiam2020
Ejdzej2020
Maikking2020
Koftra2020
PiotrekD2020
Macroclemmys2020
Powerek382020
Poznaniak2020
Gower2020
Fruflea2020
Frees2020
Glysiak2020
Michalwadas2020
Vege.cyclist2020
Lancelot2020
Tarjei2020
Piotras182020
Jacek5552020
Koroniec2020
Budd Le Toux2020
Haneul15072020
Adik7swiony2020
Andrzej942020
Lazar52020
Damian 142020
Damiankramek2020
Staszek992020
Szyign2020
Salicyna2020
Bonio2020
Torrosbak2020
Stupa19892020
Kacperpawlak2020
Godai2020
Anicet2020
Witold19772020
Cyku new2020
Marencja2020
Uzyj2020
Einsbor2020
Gbylski2020
Jakubkaja2020
Tar Lócesilion2020
Wolfgang1212020
Mogor2020
Francesco 132020
Koval1222020
PMG2020
Thorongilion2020
Ggolob2020
Jurek2812020
JerzyPal2020
Igor alexandrov2011
Renaud2011
Gonzuchna1100
Olos881100
Wlodek k11100
Szczecinianka001100
Henry391100
Michalol1100
Gustaw14101010
Halfbricking1010
Topory1010
Pikador1010
EwkaC1010
Andrzej Serafin1010
Teukros1010
Subtropical-man1010
Pudelek1010
DentArt1010
Sinousty1010
Zbigniew Lisiecki1010
Prymonek1010
Wolfgang1010
Rxx331010
Baatsheba1010
Mieniu2201010
MrDark1010
Myopic pattern1010
Enstropia1010
Undisclosed1010
Karol Virgin1010
Razar-ww1010
Artpoz51010
Miodzio31010
Skansen1010
Polelum1010
WrS.tm.pl1010
Gobo19541010
Marcinekk21010
Thecmelion1010
PolishRocker1010
Pit12331010
Jotbe841010
Lahcim n1010
Rzuwig1010
Grzexs1010
Andrzej191010
Gżdacz1010
Wikipek1010
Damhalas1010
Pascarollo1010
Marcowy Człowiek1010
Michael Tav1010
Arturo241010
Arekowy1010
Zaluda961010
Baarttekk50201001010
Jacpr1010
KamilK71010
AlbertDwa1010
Piotr Michalak1010
Konrad Czub1010
Grzegorz Wysocki1010
W2k21010
DrPZ1010
Dawidst1010
Mika581010
Farary1010
Rdswdn1010
Jan Kszywy1010
Mariusz Swornóg1010
Pawelmhm1010
Nyat1010
Instruktorek1010
Ironupiwada1010
Mikrosystem1010
Sebastian G.1010
Bonvol1010
Bielsko1010
Evans4441010
Dzony3361010
Pleoniak1010
Stansas1010
Mendel.pl1010
Maciek r. drewniak1010
Amadeusz6261010
Selso1010
Leszko201010
Januszk571010
Sylwia19881010
LukaszKatlewa1010
Oleo1010
Kordiann1010
P maciej1010
Chris-dlc1010
Karol19951010
Szczecinolog1010
Gungir19831010
Pbk1010
BodzioKRK1010
Kocio1010
Meo Hav1010
Santer1010
Geralt Riv1010
Pygar19541010
Makary1010
Incognityzm1010
Ysska1010
Jacek Halicki1010
Lelek 2v1010
Derski1010
Qrzysztof1010
Byrek1010
Mathrick1010
Leszek Jańczuk1010
Drzazginho1010
Hoa binh1010
Kamilhrub1010
Tom a1010
Micpol1010
Czupirek1010
Katafrakt1010
Jcubic1010
Mechtal1010
Davs771010
Tashi1010
Birke1010
TR1010
Polimerek1010
Henryk Borawski1010
Tama Fan1010
Rybulo71010
Krecik-791001
layout by Beau