Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Sunday 05 April 2020 17:25:51 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Akoshina810810
Razar-ww709610
Salicyna540540
Cybularny2510150
Gjakovarus230230
PawełMM221210
Bart0012202000
M.Tomma151140
Stok140140
Piastu131120
Etup45130130
Ented130130
Serecki120120
Elster100100
Matrek9090
Chrumps9090
Mateuszgdynia8080
Pachidensha7070
Carabus7070
Tom Ja7070
INakeii6060
B-X5050
Tokyotown85050
Michał Sobkowski5050
Boston95041
Jckowal4220
Mpn4040
Andros644040
Nux4040
Krzysiek 1234567894031
Plati3210
Wojciech Pędzich3210
Gabriel33030
Fruflea3030
Elfhelm3030
Felis domestica3030
Tomasz Bladyniec3030
Kshywy3030
Ignasiak3030
WTM3021
Sir Lothar3021
Rzuwig2200
Kapsuglan2200
Le5zek2200
Daryja962020
MemicznyJanusz2020
Nadzik2020
Margoz2020
Koftra2020
JackStrong122020
Julo2020
Lowdown2020
Lelek 2v2020
XaxeLoled2020
Tufor2020
Magen2020
Kenraiz2020
Aotearoa2020
Malarz pl2020
Invisible kid2020
Jakubus032020
Kub3472020
Kggucwa2020
Alan ffm2020
Paterm2011
Sloggi1100
Masur1100
Wostr1010
Halfbricking1010
Radek wl1010
PiotrMig1010
Miki12345681010
Jasiek0541010
DS limak1010
Subtropical-man1010
Gbylski1010
NH351010
Jakubkaja1010
Qzior1010
Wolfgang1010
Jakub101931010
JakubowskiRobert1010
Pawel Dymanski1010
RafaEl0307941010
Robert Kania1010
Camomilla1010
Adam Mirowski1010
Czymjestlogika1010
Swd1010
Darekm1351010
Jarek O1010
Szoltys1010
Sinousty1010
Karol Virgin1010
Staszek991010
Cynko1010
Katafrakt1010
RoodyAlien1010
Smat1010
Pawmak1010
Jano01010
Kpjas1010
Hektor Absurdus1010
Marcin.ms1010
Skansen1010
Gower1010
Mathieu Mars1010
Ciacho51010
Emptywords1010
Matti19901010
Thecmelion1010
Jan Kszywy1010
Godai1010
BasileusAutokratorPL1010
Bartos0051010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Salicyna77707770
Akoshina75507550
Razar-ww420473730
PawełMM23192211
Jckowal16541610
Rychozol13401340
Michał Sobkowski11631130
Serecki11401140
Ented993942
Cybularny9113780
Mateuszgdynia870870
Stok830830
Elster730730
RoodyAlien710710
Piastu643610
Gjakovarus550550
Etup45540540
Wargo520520
M.Tomma491480
PMG450450
Maxiuss434390
Kenraiz416350
Andros64410410
XaxeLoled400400
Pachidensha380380
Bart0012362970
Ptr192360360
Boston9360351
Daryja96320320
Elfhelm320320
Nadzik311282
KristoffZZ280280
Tufor280280
MemicznyJanusz271260
Ignasiak270270
Maattik261241
Tokyotown8250250
Rafostry220220
Pawelmarekwp202000
Bukaj192170
Lowdown191180
Ludek Geograf190190
Marioosz190190
Sir Lothar182142
JackStrong12180180
WTM180171
Krzysiek 123456789180171
Matrek160160
Darekm135160160
Mathieu Mars153120
GiantBroccoli151140
Pawel Dymanski150150
Pawmak150150
Kerim44140140
Wojciech Pędzich131120
Mafo13580
Mpn132110
Zielu20131120
Masur12570
Chrumps121110
Katolicki Towarzysz Kulturalny120120
Alan ffm111100
MOs810110110
Matti1990110110
Michu1945110110
Swmar11092
Braniewiak10910
Qzior100100
Michge100100
Tomasz Bladyniec100100
Paterm10091
Kapsuglan9720
Duży Bartek9360
Ptjackyll9090
Carabus9090
Godai9090
Felis domestica9090
Dawidst9090
B-X9090
Cynko9090
Yashaa9090
Hoa binh9090
Rrudzik9090
Zsuetam8170
Ciacho58170
Koftra8080
Tom Ja8080
Halfbricking8080
Fruflea8080
Marcowy Człowiek8080
SongO8080
Magen8080
Miki12345688080
RafaEl0307948080
Malarz pl8071
Pamejudd7070
Kggucwa7070
Mach2403907070
WujekJasiek7070
Mpfiz7070
Beno7070
Ironupiwada7070
INakeii7070
Kshywy7070
Selso7061
Nicolauskas6060
Ytabak6060
Nama.Asal6060
Niegodzisie6060
Tadam6060
Wiktoryn6060
Pbk6060
NoychoH6051
Sloggi5500
Hektor Absurdus5050
MMAxp115050
Pyciek5050
H.Rabiega5050
Szczureq5050
Staszek995050
PawelNorbertStrzelecki5050
Gobo19545050
Krzysiek105050
Jcubic5050
Emptywords5050
Plogeo5041
Krecik-795005
Le5zek4400
PiotrMig4220
Tashi4130
Ejdzej4040
Mister Jakub4040
Buldożer4040
Wulfstan4040
Thecmelion4040
Jasiek0544040
JppPL4040
Nux4040
UczeńMarcinka4040
Rav kr4040
Cyfrowy4040
Loraine4040
FastHand4040
Matinee714040
Vivuld4040
Rotgild4040
Kocurwaclaw4040
Ulv804040
Gabriel34040
Zack4040
Tar Lócesilion4040
Lelek 2v4040
Leszek Jańczuk4040
Szoltys4040
Mike2103814040
Mechtal4040
The Polish3300
Freedon Nadd3300
Plati3210
Yurek883120
Karol11113120
TR3120
Dreamcatcher253030
Pikador3030
Robert Kania3030
Albertus teolog3030
Kpjas3030
Karol Virgin3030
Qba02023030
Matlin3030
Gower3030
Pat7313030
Wiklol3030
Piotr9673030
Ethize3030
DS limak3030
Mo Cuishle3030
Ghańczyk34563030
Refycul3030
Jano03030
Mika583030
Pizel20013030
Rdswdn3030
TheRed'183030
Renaud3030
SpiderMum3030
Margoz3030
Julo3030
Barcival3030
Dzony3363030
Maciusk20023030
MBi3030
Lukasz199309153030
AndyAn3030
WrS.tm.pl3030
Tyggrysek2200
Rzuwig2200
CelStrzel2200
Pawel Niemczuk2110
Rosewood2110
Grumpy baboon2110
Wszystko jest pozyczone2110
Gustaw14102020
Wostr2020
BrakPomysłuNaNazwę2020
Filip em2020
Maciejr2020
Prymonek2020
Wolfgang2020
Arekuba2020
Krzysio.szubzda.12020
RadLes2020
Klarqa2020
Suziechan2020
Enstropia2020
Powerek382020
Tomasz912020
Invisible kid2020
Jakubus032020
Aradek2020
Kontrola2020
Koroniec2020
Marcinekk22020
Politicus2020
Wlodek k12020
Mitrovitz2020
Rmisko2020
Lamashtu20062020
Michozord2020
Joanna Kośmider2020
Regan19732020
Swd2020
Czarnybog2020
Litwin Gorliwy2020
Cojan2020
Bruk2020
Maestro2020
Dj Kriszna2020
Kub3472020
99kerob2020
Kra772020
Bartos0052020
Roman Miller2020
Camomilla2020
TomRad8882020
Bielsko2020
Metalloviec2020
Fafik2020
Gregok2020
Panek2020
Anicet2020
P maciej2020
MateuszK2020
Chris-dlc2020
Szczecinolog2020
LechitaPL2020
Makary2020
Francesco 132020
Fiszka2020
Wojtekwas2020
Przezal2020
Davs772020
Polinik2020
Przemek25472020
Aotearoa2020
Grzegorz Browarski2020
Wodnik112011
Wojsław Brożyna2011
Maćko1100
Pablo0001100
Durski1100
Milagros aal1100
Celina Strzelecka (WMPL)1100
LoMit1100
Bialo-zielony1100
Masti1100
Luki48121100
Mateusz Opasiński1010
Morcius1010
Jaceksoci681010
Pozdrawiam1010
Foma1010
Nedops1010
Topory1010
Lubicz1010
Rekrutacja1010
Jotjotem1010
Subtropical-man1010
Zala1010
Zylla1010
Sinousty1010
Gytha1010
Filemon1010
Miko1011010
JakubowskiRobert1010
Mieniu2201010
IOIOI1010
Jarek O1010
Kelvin1010
Ciszema1010
Macedo1010
Shalom1010
Kamilkasperek1010
Alex9461010
Skansen1010
Ericcolo1010
Fjl1010
Lord Ya1010
Velta1010
Edk1010
Msz20011010
Ventic1010
LeComte1010
Lahcim n1010
Wiher1010
Mike891010
NH25011010
Jędrzej Pełka1010
Gżdacz1010
Wikipek1010
Operongalicyjski1010
Popek041010
L.zurawski1010
Jakub101931010
Michael Tav1010
Rainer1010
Arturo241010
Arekowy1010
Tbap1010
Witia1010
KamilK71010
AlbertDwa1010
S991010
Omron1010
Lancelot1010
Ankry1010
Smat1010
DayronPL1010
Marcin.ms1010
Artur Andrzej1010
Holek1010
Alekssobolewski1010
Jan Kszywy1010
Jacek5551010
Mirek461010
Patelnia1010
D kuba1010
Jasiu Szt1010
PanBe1010
Budd Le Toux1010
Maitake1010
Haneul15071010
Himiltruda1010
Mithoron1010
NH351010
Adik7swiony1010
Botev1010
Andrzej941010
Pleoniak1010
Lazar51010
WażneT1010
Kanion1010
Andrzej Garwoliński1010
Alvea1010
Adamt1010
Szyign1010
Anne Marie1010
Dominik15091010
Mkotl1010
Wbartoszy1010
Offeliaa1010
Augurmm1010
Rdrozd1010
Sog1010
Morus kot1010
Marencja1010
Radek wl1010
Gungir19831010
Kocio1010
Gbylski1010
Meo Hav1010
Santer1010
Jakubkaja1010
Najntisy1010
Kochas1010
Adam Mirowski1010
Borowiecki.km1010
Czymjestlogika1010
Deep211010
Cysioland1010
Kamilhrub1010
Wanted1010
Katafrakt1010
MaKa1010
Krzys Pe1010
BasileusAutokratorPL1010
Grzechooo1010
Iszkowski1010
Tama Fan1010
Zalasem11010
Magyar0621010
Darpaw1001
Bogdan Starościak1001
layout by Beau